Turniej Tańca Sportowego TIME FOR DANCE 2021 LEGIONOWO

TURNIEJ ODBYWA SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. ZAWODNICY NA HALE WCHODZĄ TYLKO  POD OPIEKA TRENERA. PROSIMY RODZICÓW ABY NIE WCHODZILI NA HALĘ!!!!

Data: 12.06.2021 -Disco Dance, 13.06.2021 – Performing Art Improvisation (PAI)

Miejsce: Hala DPD Arena Legionowo ul. Bolesława Chrobrego 50B

OŚWIADCZENIE COVID NALEŻY WYDRUKOWAĆ I DOSTARCZYĆ DO PIĄTKU DO KLUBU – KONIECZNIE!!!!!!!!! Covid -19 oświadczenie uczestnika TIME FOR DANCE 2021

PROGRAM SOBOTA: 12.06. – sobota(DO POBRANIA)

PROGRAM NIEDZIELA: 13.06. – niedziela(DO POBRANIA)

LISTA ZGŁOSZENIA KLUBU ACRO DANCE:

Konkurencje:

  • Disco Dance Solo/Duety — Tancerze w kategorii POCZĄTKUJĄCY startują w kostiumach treningowych (np: koszulka, top, legginsy) w dowolnych kolorach, bez makijażu, bez ozdób. Nie szyjemy strojów i nie używamy kostiumów tanecznych !!! Liczy się tylko taniec !!!
  • Performing Art Improvisation (PAI)  – UWAGA!!! Konkurencja rozgrywana BEZ podziału na poziom zaawansowania. W tej kategorii dozwolone są prezentacje
    w oparciu o technikę tańca jazzowego, klasycznego lub modern. Podstawą oceny pokazu jest interpretacja muzyki, poziom techniczny prezentacji oraz wyraz artystyczny. Z uwagi na to, iż kostium nie jest podstawą oceny pokazu nie szyjemy strojów i nie używamy kostiumów tanecznych !!! Obowiązują stroje treningowe, kolorystyka dowolna.