eliza

ELIZA FABISIAK (DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE, JAZZ)

Licencjonowany Instruktor Tańca Sportowego, Instruktor Fitness, Sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego. Założycielka Klubu Sportowego ACRO DANCE. Instruktor główny w Klubie, specjalizujący się w disco dance, jazz oraz modern. Cały czas dba o swój rozwój taneczny, podnosząc swoje kwalifikacje poprzez warsztaty i szkolenia taneczne. Niejednokrotnie udowodniła swoją postawą, że dzięki pracy, zaangażowaniu i pasji jesteśmy w stanie spełniać marzenia, i osiągać największe sukcesy.


jarekJAROSŁAW KLIMEK (AKROBATYKA)

Jeden z najlepszych zawodników akrobatyki sportowej w Polsce. Trener akrobatyki sportowej. Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Świata w tej wymagającej dyscyplinie sportu. Został nagrodzony nagrodą MISTRZA SPORTU W AKROBATYCE SPORTOWEJ wydaną przez Polski Związek Akrobatyki Sportowej. Obecnie sędzia  Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej (FIG), Sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego. Załoożyciel Klubu Sportowgeo ACRO DANCE.


 

OLIWIA RATYŃSKA (JAZZ, MODERN)

Tancerka, uczestniczka programu You Can Dance 9. tańczy od 12 lat, głównie techniki jazz i modern. Na codzień pracuje jako instruktor tańca z dziecmi oraz młodzieżą. Na swoim koncie ma wiele sukcesów które motywują do dalszego rozwoju. Taniec sprawia jej wielką frajdę a swoją pozytywną energią zaraża wszystkich do okoła.


EWA WIECZOREK (TANIEC KLASYCZNY, BALET)

  Absolwentka Warszawskiej szkoly baletowej. byla tancerka teatru sabat i aktualnie tancerka w reprezentacyjnym zespole artystycznym wojska polskiego. Od kilku lat pedagog tanca klasycznego z  pasji i zamilowania do pracy z dziecmi. Specjalizuje sie w dziedzinie tańca klasycznego, jazzowego oraz rewiowego. 


darekDARIUSZ NOWAK (AKROBATYKA)

Instruktor AKROBATYKI SPORTOWEJ. Z tą wspaniałą dyscyplina sportowa Dariusz związany jest od 1988 roku. Pierwsze akrobayczne kroki stawiał w Klubie DKS Targówek. Medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata w Akrobatyce Sportowej. Za swoje doskonałe umiejętności Dariusz jest jednym z najbardziej docenianych akrobatów zarówno w  Polsce jak i na całym Świecie. Po zakończeniu kariery sportowej wystepował na deskach Teatru Wielkiego oraz Teatru Buffo. Pondto w charakterze kaskadera filmowego brał udział przy produkcjach filmowych czy reklamach telewizyjnych. Przez kilka lat pokazy Dariusza można było podziwiać na Statku pasażerskim MSC, Tropical Island, Teatrze Ocelot… Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem i pasją przekazuje swoje umiejętności innym zawodnikom.


ADRIANNA SAWICKA (DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE)ada

Instruktor Tańca Sportowego. Studentka Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie. Sędzia taneczny Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Wiekolrotna Mistrzyni Polski w Tańcu Sportowym w kategoriach tanecznych: Disco Dance, Disco Freestyle, Hip- Hop,Dance Show, Fantasy Show i inne. Adrianna swoje osiągnięcia taneczne zdobwała w trzech federacjach tanecznych: PZTSport, PFT oraz ZNTS. Adrianna zdobyła liczne tytuły Mitrzyni Świata w federacji IFMD, IDF oraz wielokrotnie była finalistką Mistrzostw Świata IDO. Swoje niebywałe umiejętności i ogromną pasję do tańca przekazuje zawodnikom Klubu ACRO DANCE.


MARINA SILIDUEVA- GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (STRETCHING)

Instruktor gimnastyki artystycznej. Związana z gimnastyka od 4 roku życia.Ukończyła szkołę sportowa na Ukrainie.  Przez 12 lat zdobywała niezliczone sukcesy w dziedzinie gimnastyki artystycznej.  W Klubie ACRO DANCE prowadzi zajęcia ze stretchingu pozwalające tancerzom wyćwiczyć tak bardzo wymaganą w tańcu gibkośc ciała. Ukończyłam studia w Skole Głównej Turystyki i Rekreacji z tytulem licencjackim na kierunku Organizacja i Obsługa Ruchu Turystycznego w Warszawie. Ukończyła kursy w ramach Akademii Trenerskiej edycji w  2015 roku, jak również zdobyła Licencje Sędziego w Polskim Związku Gimnastycznym.


NATALIA RYMUZA (DISCO DANCE, JAZZ)

Natalia, niezwykle utalentowana, młoda tancerka, wychowanka Klubu Sportowego ACRO DANCE. Niezwykle sympatyczna, pełna zaangażowania i pasji.  Od 2011 roku jest czynną zawodniczką klubu reprezentująca go na wielu zawodach zarówno w Polsce jak i międzynarodowych. Natalia została powołana do Kadry Narodowej PZTSport w roku 2016 oraz 2017. Z tańcem bardzo trudno jej się rozstać dlatego dalej uczestniczy w warsztatach a także szkoleniach w wielu stylach tanecznych. Ogromna przyjemnośc sprawia jej fakt, że może przekazywać najmłodszym zawodnikom Klubu swoją pasję oraz umiejętności. Jej motto: ” Możesz tańczyć wszędzie, jeśli tańczysz z sercem”. 


ANETA SOCOWA (JAZZ/ MODERN, JOGA)

Tancerka z 24 letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca.

Przez 10 lat uczęszczała na zajęcia teatru tańca w Bielsku-Białej, gdzie zgłębiała wiedzę na temat gry aktorskiej oraz stylów tanecznych takich jak: klasyka, taniec współczesny, taniec jazzowy i street dance. Wielokrotnie podróżowała po Europie w ramach Międzynarodowych Festiwali Tańców Wszelakich i Regionalnych. To właśnie te festiwale umożliwiły jej poznanie innych kultur, a przede wszystkim egzotycznych form tańca. Mimo ogromnego doświadczenia stale pracuje nad zwiększaniem możliwości własnego ciała i umysłu – praktykuje oraz prowadzi zajęcia z jogi i pilatesu. Zgłębia też tajniki fizjoterapii. Taniec to jej największa pasja, a umiejętności terapeutyczne doskonale sprawdzają się na salach treningowych. Ogromną wagę przywiązuje do muzykalności i rytmu. Za cel zawodowy stawia sobie nieustające poszerzanie wiedzy z zakresu metod fizjoterapii oraz technik pracy nad ciałem pod kątem nauki ruchu, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczeństwo.