eliza

ELIZA FABISIAK (DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE, JAZZ)

Licencjonowany Instruktor Tańca Sportowego, Instruktor Fitness, Sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego. Założycielka Klubu Sportowego ACRO DANCE. Instruktor główny w Klubie, specjalizujący się w disco dance, jazz oraz modern. Cały czas dba o swój rozwój taneczny, podnosząc swoje kwalifikacje poprzez warsztaty i szkolenia taneczne. Niejednokrotnie udowodniła swoją postawą, że dzięki pracy, zaangażowaniu i pasji jesteśmy w stanie spełniać marzenia, i osiągać największe sukcesy.


jarekJAROSŁAW KLIMEK (AKROBATYKA)

Jeden z najlepszych zawodników akrobatyki sportowej w Polsce. Trener akrobatyki sportowej. Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Świata w tej wymagającej dyscyplinie sportu. Został nagrodzony nagrodą MISTRZA SPORTU W AKROBATYCE SPORTOWEJ wydaną przez Polski Związek Akrobatyki Sportowej. Obecnie sędzia  Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej (FIG), Sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego. Załoożyciel Klubu Sportowgeo ACRO DANCE.


OLIWIA RATYŃSKA (JAZZ/ MODERN, DISCO DANCE)

Tancerka, uczestniczka programu You Can Dance 9. tańczy od 12 lat, głównie techniki jazz i modern. Na co dzień pracuje jako instruktor tańca z dziećmi oraz młodzieżą. Na swoim koncie ma wiele sukcesów które motywują do dalszego rozwoju. Taniec sprawia jej wielką frajdę a swoją pozytywną energią zaraża wszystkich do okoła.


EWA WIECZOREK (TANIEC KLASYCZNY, BALET)

  Absolwentka Warszawskiej szkoły baletowej. była tancerka teatru sabat i aktualnie tancerka w reprezentacyjnym zespole artystycznym wojska polskiego. Od kilku lat pedagog tańca klasycznego z  pasji i zamiłowania do pracy z dziećmi. Specjalizuje się w dziedzinie tańca klasycznego, jazzowego oraz rewiowego. 


darekDARIUSZ NOWAK (AKROBATYKA)

Instruktor AKROBATYKI SPORTOWEJ. Z tą wspaniałą dyscyplina sportowa Dariusz związany jest od 1988 roku. Pierwsze akrobatyczne kroki stawiał w Klubie DKS Targówek. Medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata w Akrobatyce Sportowej. Za swoje doskonałe umiejętności Dariusz jest jednym z najbardziej docenianych akrobatów zarówno w  Polsce jak i na całym Świecie. Po zakończeniu kariery sportowej występował na deskach Teatru Wielkiego oraz Teatru Buffo. Ponadto w charakterze kaskadera filmowego brał udział przy produkcjach filmowych czy reklamach telewizyjnych. Przez kilka lat pokazy Dariusza można było podziwiać na Statku pasażerskim MSC, Tropical Island, Teatrze Ocelot… Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem i pasją przekazuje swoje umiejętności innym zawodnikom.


ADRIANNA SAWICKA (DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE)ada

Instruktor Tańca Sportowego. Studentka Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie. Sędzia taneczny Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Wiekolrotna Mistrzyni Polski w Tańcu Sportowym w kategoriach tanecznych: Disco Dance, Disco Freestyle, Hip- Hop,Dance Show, Fantasy Show i inne. Adrianna swoje osiągnięcia taneczne zdobwała w trzech federacjach tanecznych: PZTSport, PFT oraz ZNTS. Adrianna zdobyła liczne tytuły Mitrzyni Świata w federacji IFMD, IDF oraz wielokrotnie była finalistką Mistrzostw Świata IDO. Swoje niebywałe umiejętności i ogromną pasję do tańca przekazuje zawodnikom Klubu ACRO DANCE.


MARINA SILIDUEVA- GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (STRETCHING)

Instruktor gimnastyki artystycznej. Związana z gimnastyka od 4 roku życia.Ukończyła szkołę sportowa na Ukrainie.  Przez 12 lat zdobywała niezliczone sukcesy w dziedzinie gimnastyki artystycznej.  W Klubie ACRO DANCE prowadzi zajęcia ze stretchingu pozwalające tancerzom wyćwiczyć tak bardzo wymaganą w tańcu gibkośc ciała. Ukończyłam studia w Skole Głównej Turystyki i Rekreacji z tytulem licencjackim na kierunku Organizacja i Obsługa Ruchu Turystycznego w Warszawie. Ukończyła kursy w ramach Akademii Trenerskiej edycji w  2015 roku, jak również zdobyła Licencje Sędziego w Polskim Związku Gimnastycznym.


NATALIA RYMUZA (DISCO DANCE, JAZZ)

Natalia, niezwykle utalentowana, młoda tancerka, wychowanka Klubu Sportowego ACRO DANCE. Niezwykle sympatyczna, pełna zaangażowania i pasji.  Od 2011 roku jest czynną zawodniczką klubu reprezentująca go na wielu zawodach zarówno w Polsce jak i międzynarodowych. Natalia została powołana do Kadry Narodowej PZTSport w roku 2016 oraz 2017. Z tańcem bardzo trudno jej się rozstać dlatego dalej uczestniczy w warsztatach a także szkoleniach w wielu stylach tanecznych. Ogromna przyjemnośc sprawia jej fakt, że może przekazywać najmłodszym zawodnikom Klubu swoją pasję oraz umiejętności. Jej motto: ” Możesz tańczyć wszędzie, jeśli tańczysz z sercem”. 


ANETA SOCOWA (JAZZ/ MODERN, JOGA)

Tancerka z 24 letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca.

Przez 10 lat uczęszczała na zajęcia teatru tańca w Bielsku-Białej, gdzie zgłębiała wiedzę na temat gry aktorskiej oraz stylów tanecznych takich jak: klasyka, taniec współczesny, taniec jazzowy i street dance. Wielokrotnie podróżowała po Europie w ramach Międzynarodowych Festiwali Tańców Wszelakich i Regionalnych. To właśnie te festiwale umożliwiły jej poznanie innych kultur, a przede wszystkim egzotycznych form tańca. Mimo ogromnego doświadczenia stale pracuje nad zwiększaniem możliwości własnego ciała i umysłu – praktykuje oraz prowadzi zajęcia z jogi i pilatesu. Zgłębia też tajniki fizjoterapii. Taniec to jej największa pasja, a umiejętności terapeutyczne doskonale sprawdzają się na salach treningowych. Ogromną wagę przywiązuje do muzykalności i rytmu. Za cel zawodowy stawia sobie nieustające poszerzanie wiedzy z zakresu metod fizjoterapii oraz technik pracy nad ciałem pod kątem nauki ruchu, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczeństwo.


PAULA KUŁAKOWSKA (JAZZ/ MODERN)

Tancerka, głównie jazzu i modernu. Przez wiele lat tańczyła w zespole uczestnicząc w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych zdobywając między innymi tytuł Mistrza Polski oraz II vice mistrza świata w kategorii jazz. Aktualnie stara się połączyć naukę na studiach z dodatkowymi zajęciami tanecznymi oraz przekazywaniem swojej wiedzy i pasji innym tancerzom jako instruktorka. Pełna energii, uśmiechu z wielką pasja przekazuje swoje umiejętności i wiedzę zawodnikom na zajęciach.


MARTA HANC (DISCO DANCE)


PIOTR JEZNACH (JAZZ/ MODERN)

Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku taniec, specjalności choreografia i teoria tańca. Ukończył Ogólnokształcąca Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na kierunku taniec jazzowy w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Finalista 4 edycji programy You Can Dance. Jako tancerz występował na deskach teatrów w całej Polsce. Szkolił się w Londynie, Nowym Jorku oraz kilkukrotnie w Los Angeles. Tworzył choreografie dla uczniów szkoły baletowej, kilku akademii musicalowych w warszawie oraz na potrzeby eventów komercyjnych.


NIKOLA ZIENTARSKA (JAZZ/MODERN, TANIEC KLASYCZNY)

Tancerka i choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Finalistka i laureatka wielu konkursów tanecznych ogólnopolskich i międzynarodowych.. Występowała na deskach teatrów takich jak Teatr Wielki w Warszawie, teatr im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatr Roma. Niesamowita tancerka ale również wspaniały instruktor który z wielka pasja przekazuje wiedzę i energie na prowadzonych przez siebie zajęciach.  Uwielbiana przez uczestników zajęć. Uważa, że najlepsza motywacją jest pozytywna energia dlatego na jaj zajęciach nie brakuje uśmiechu.


MARTA HANC (DISCO DANCE/ JAZZ)

Urodziła się we Wrocławiu, gdzie przez wiele lat zasilała szeregi zespołu Zgraja. Od najmłodszych lat scena była jej drugim domem. Począwszy od podstaw, jakie daje taniec klasyczny, przez taniec i piosenkę, taniec współczesny, hip hop, aż po disco rozwijała w sobie tę pasję.  Od 2003 roku mieszka w Warszawie, gdzie trenowała i występowałam na zawodach  i pokazach tanecznych. Ukończyła kurs instruktorski o specjalizacji taniec jazzowy pod wodzą Piotra Galińskiego, ponadto jest instruktorką fitness (między innymi jednej z najnowszych form Slavica Dance) oraz choreoterapeutką. Na co dzień pracuję również jako nauczyciel w szkole podstawowej, gdzie jest kojarzona z tańcem i nadruchliwością, co uważa za komplement.  „Staram się być zawsze uśmiechnięta, brać z życia to co najlepsze, a co to niekoniecznie dobre i tak w dobro obracać. Wychodzę z założenia, że żyję po to, żeby tańczyć, a taniec to swoisty rodzaj uśmiechu do świata.”


EWELINA SOBIERAJ (HIP HOP)