Szanowni Państwo, drodzy Tancerze, Trenerzy, Rodzice,

W związku z zaistniałą sytuacja związaną z pandemią koronawirusa (COVID-19 ) od 12 marca zajęcia Klubu Sportowego ACRO DANCE zostały zawieszone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników i trenerów. Na chwilę obecną sytuacja Klubu jest bardzo trudna i nie ma możliwości wznowienia zajęć do momentu ustabilizowania sytuacji w Kraju.

Stworzyliśmy zamkniętą GRUPĘ NA FACEBOOKU – „ACRO DANCE TEAM” na która zapraszamy wszystkich zawodników. Grupa jest otwarta- bezpłatna dla wszystkich naszych zawodników.  W miarę możliwości postaramy się tam zamieszczać filmy z ćwiczeniami do wykonywania w domu, plany treningowe, wspomnienia, wyzwania jak również będziemy informować o obecnej sytuacji.  Te ćwiczenia każde dziecko będzie w stanie bezpiecznie wykonać w warunkach domowych. Zachęcamy do udziału w aktywności także rodzeństwo lub rodziców.

Składka członkowska od kwietnia zostaje zawieszona.

Jeżeli zechcieli by Państwo wspomóc Klub i pomóc przetrwać w tych ciężkich warunkach epidemicznych to prosimy o dobrowolne darowizny na konto klubu na spłatę Klubowych zobowiązań stałych takich jak np. czynsz za lokal co pozwoli nam uniknąć bankructwa.

Życzymy dużo zdrowia i spokoju.

Pamiętajmy #zostańwdomu #trenujwdomu

ZESPÓŁ ACRO DANCE

 

 

Chcesz dołączyć na znakomite zajęcia taneczne? Nauczyć się elementów akrobatycznych? Dołącz do Nas:)

Wystarczy wypełnić  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (do pobrania), oddać na recepcji klubu bądź u instruktora na zajęciach. Zapraszamy na pierwsze otwarte  zajęcia.

ROZPOCZYNAMY ZAPISY DO NOWYCH GRUP ORAZ NABORY DO GRUP TURNIEJOWYCH.