ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Istnieje możliwość skorzystania z zajęć indywidualnych na których można pod okiem wybranego instruktora doszlifować swoje układy, popracować nad elementami które na zajęciach sprawiają nam problemy. Zajęcia indywidualne można zarezerwować zarówno z tańca (disco dance, jazz) jak również z akrobatyki oraz stretchingu.

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA ZAJĘCIA? Ustalamy termin z instruktorem, potwierdzamy na recepcji lub telefonicznie termin (693-846-399), opłacamy zajęcia przed zajęciami na recepcji lub u instruktora.

KOSZT ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH:  180zł /h

 KOSZT ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH DLA ZAWODNIKÓW POSIADAJĄCYCH LICENCJE PZTSport którzy regularnie uczęszczają na zajęcia oraz biorą udział w obozach, feriach i zgrupowaniach Klubu:  90zł/ h.

Z zajęć indywidualnych może skorzystać zawodnik który ma opłacone wszystkie składki członkowskie.

W przypadku odwołania zajęć później niż 24h przed ich planowanym rozpoczęciem, ponoszą Państwo całkowity koszt zajęć indywidualnych. 

Chcesz potrenować elementy, układy taneczne i szukasz odpowiedniego miejsca?

Zachęcamy zawodników do wynajęcia sali tanecznej. Sale można wynająć na 1 lub więcej godzin po wcześniejszym ustaleniu terminu i godzin (tel. 693-846-399 lub w recepcji klubu).

KOSZT WYNAJĘCIA SALI TANECZNEJ TO 60zł/ h

KOSZT WYNAJĘCIA SALI TANECZNEJ dla zawodników mających opłacone wszystkie bieżące składki członkowskie, biorących udział w zawodach tanecznych oraz biorących udział w obozach , feriach i zgrupowaniach Klubu to 20zł/h